Informacje

Czcionka w notce wydaje Ci się za mała?
Wystarczy przytrzymać klawisz CTRL i przybliżyć obraz strony przy pomocy rolki na myszce, bądź wciskając +.

ZANIM ZACZNIESZ...
Jeśli zamierzasz napisać, że blog jest "fajny" i nie zostawić treściwego komentarza, wskazującego na to, że notkę przeczytałeś, skieruj się do strony "Kontakt i SPAM". Jestem łapczywa i komentarze wszelakie sobie zostawię, ale będę wiedziała, że czytasz coś z bloga, zamiast się bezczelnie reklamować.

Uprasza się o nie kopiowanie treści zawartej na blogu.

©Aikoo

sobota, 3 sierpnia 2013

|0087| TEST

Wasz Aikooś robił sobie test osobowości.
Zaraz Wam pokażę co mi wyszło.


Spokojny flegmatyk to introwertyk, obserwator, pesymista
Zarówno mocne strony flegmatyka, jak i jego słabości nie przejawiają się zbyt wyraźnie.Mocne strony

Spokojny flegmatyk to człowiek powściągliwy, niewymagający i beztroski, spokojny, chłodny, opanowany. To człowiek cierpliwy, zrównoważony, cichy, a przy tym dowcipny i życzliwy, który nie miewa napadów złego humoru, nie popada w depresję i nie robi hałasu wokół swojej osoby. Emocje skrywa głęboko, jest pogodzony z życiem. Jest uniwersalny.

Flegmatyk jest łatwy we współżyciu, uprzejmy i pogodny. To dobry słuchacz, który ma wielu przyjaciół. Jest współczujący i troskliwy. Lubi obserwować ludzi.


Słabości

Spokojny flegmatyk nie potrafi się czymś ekscytować, nie przejawia żadnego entuzjazmu. Nie lubi zmian i nie odczuwa potrzeby rozrywki. Przypuszcza, że inni czują tak samo. Sprawia wrażenie leniwego i odkładając pracę na później zakłada, że w ogóle zdoła jej uniknąć. Cierpi na kompleks jutra: "Nigdy nie rób dzisiaj tego, co możesz odłożyć na jutro". Potrzebuje od innych bezpośredniego bodźca, ale nie znosi przymuszania. Unika wywiązywania się z codziennych obowiązków. Trwając w uporze spokojny flegmatyk nie pragnie porozumienia. Zawsze idzie drogą najmniejszego oporu. Jest niezdolny do podejmowania decyzji. Nie chcąc nikogo ranić, nie potrafi powiedzieć "nie".

Spokojny flegmatyk w pracy: człowiek kompetentny i solidny, spokojny i zgodny. Ma zdolności administracyjne. Pośredniczy w rozwiązywaniu problemów i znajduje proste wyjścia. Unika konfliktów. Dobrze znosi naciski.

Zadowala go prawie każde miejsce pracy. Najlepiej funkcjonuje na takim stanowisku, które nie wymaga wykazania się większą inicjatywą, a praca polega na wykonywaniu rutynowych czynności. Musi mieć dokładnie wyznaczone terminy, w przeciwnym razie może spowodować zakłócenia i komplikacje, z powodu których wykonanie zlecenia przesunie się w czasie. Mając motywację i będąc pod stałym nadzorem, spokojni flegmatycy stają się doskonałymi członkami zespołu.

Świetnie funkcjonują w dobrze zorganizowanym miejscu pracy, gdzie ich obowiązki są jasno określone, i gdy wiedzą, co do nich należy, i mogą sprawdzić, czy poczynili postępy. Pozostawieni samym sobie mogą marnować czas. Nie odpowiada im sytuacja, gdy muszą pracować nie mając na to ochoty. Uważając, że nie nadeszła jeszcze odpowiednia pora, odkładają załatwienie sprawy z dnia na dzień. Kiedy pojawiają się problemy, są wspaniałymi mediatorami, ponieważ potrafią obiektywnie osądzać relacje obydwu stron.

Osoby reprezentujące tę osobowość są najlepsze: w roli mediatora i przywracającego zgodę, w burzliwych sytuacjach, kiedy potrzebny jest uspokajający uścisk dłoni, w rutynowych zajęciach, które innym mogą wydawać się nudne.

Powiem szczerze, że tu mi się wszystko zgadza. Test był skrupulatny, a zresztą sami zobaczcie na tej stronce. http://www.traugutt.net/lo/temperament/kwestionariusz.php


Hah! Zaczęłam urlop!
Wczoraj po odespaniu dnia w pracy, ogarnęłam się na momencie i spontanicznie z kilkoma znajomymi ruszyliśmy na wyprawę do Torunia. Och! Jak mnie tam dawno nie było.
Uwielbiam to miasto, zwłaszcza nocą. Cudowne *O*
Ludzie świetni, zaczepiają, ale tylko tak, żeby sobie pogadać, pograć w siatkówkę na starówce, albo żeby się przytulić.
FREE HUGS!
Tego mi brakowało!
Czekam i się doczekać nie mogę do konwentu! To już za trzy tygodnie! Czas zleci mi pewnie jak z bicza strzelił. Bylebym nie przespała całego konwentu.

Znalazłam swoje zakolanówki i podejrzewam, że jeszcze się w nich pojawię na jakichś zdjęciach :3 Zdjęcia na pewno trafią mi się jeszcze w tym tygodniu. Przy tak pięknej pogodzie *O*
Lamboś~ <3
Będę ładnym Lamboszkiem?

5 komentarzy:

 1. Zrobiłam ten test, co mi wyszło? "Perfekcyjny melancholik" xD. Ale w zawodach pasujących do mnie znalazłam bibliotekarza, a sama niedawno stwierdziłam, że to najlepszy zawód dla mnie xD.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja czekam na zdjęcia C: miłego urlopu i żeby ci czas do konwentu jak najszybciej zleciał!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa nie chce mi się tego robić XD Ta ilość mądrych słów, mnie przytłacza XD
  Będziesz zajebistym Lambioszkiem *w*

  OdpowiedzUsuń
 4. o proszę! Osobiście niewielu znam flegmatyków a sama jestem sangwiniko/cholerykiem :) Ciekawe wyniki i fajnie czasem zabawić się w coś takiego ^_^

  OdpowiedzUsuń
 5. No nieźle, aż ciekawa jestem co mi wyjdzie, o ile będzie mi się chciało zrobić :') Udanego urlopu ^^

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś, przeczytałaś? Zostaw komentarz, jeśli chcesz, oczywiście.
:3
Aikooś - czytelnik.