Informacje

Czcionka w notce wydaje Ci się za mała?
Wystarczy przytrzymać klawisz CTRL i przybliżyć obraz strony przy pomocy rolki na myszce, bądź wciskając +.

ZANIM ZACZNIESZ...
Jeśli zamierzasz napisać, że blog jest "fajny" i nie zostawić treściwego komentarza, wskazującego na to, że notkę przeczytałeś, skieruj się do strony "Kontakt i SPAM". Jestem łapczywa i komentarze wszelakie sobie zostawię, ale będę wiedziała, że czytasz coś z bloga, zamiast się bezczelnie reklamować.

Uprasza się o nie kopiowanie treści zawartej na blogu.

©Aikoo

Opowiadania

.I.
 Jedno z moich najdłuższych opowiadań. Na tej stronie znajduje się tom drugi, który jest w zasadzie tą samą historią, jaka działa się w alternatywnym świecie głównej bohaterki, która zapadła w śpiączkę.


Do tego opowiadania zainspirowała mnie moja własna wyobraźnia. Ponadto skłonił mnie do tego fakt, że człowiek, który zapadnie w śpiączkę śni dalej swoje życie, jak gdyby nic się nie stało, a po przebudzeniu musi uświadomić sobie, że to był tylko sen. Dlaczego to, o czym śnimy się nie spełnia? Dlaczego tak nie toczy się nasze życie? To zależy od snu, jaki nam się trafi, prawda? Na pewno nie chcielibyśmy trafić do koszmaru.♣♣♣

Kolejnym opowiadaniem jest "Na Łańcuchu" - klasycznie, dziewczę spotyka tajemniczego mężczyznę, który zaintrygowany jej reakcją na swoją osobę, wbrew jej woli wciąga ją w dziwny świat magicznych zdolności.

Na Łańcuchu.


♦♦♦
Miasto Avidus:
Epizod 1
Epizod 2


•••
Opowiadanie fanowskie z uniwersum Assassin's Creed:
Rozdziały: 1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przeczytałeś, przeczytałaś? Zostaw komentarz, jeśli chcesz, oczywiście.
:3
Aikooś - czytelnik.